Fotografování trvá 60 – 90 minut. Sejdeme se na předem domluveném místě v Hradci Králové nebo v jeho nejbližším okolí, po zájemné dohodě je možné fotit i jinde.

Fotím v exteriéru – v přírodě, v parku, na ulici, u Vás na zahradě…. Konkrétní místo vybereme společně v závislosti na termínu focení, počasí a Vaší představě. V případě nepřízně počasí (déšť, sníh, silný vítr,…) se termín fotografování přesouvá.

Na sebe si prosím vezměte spíš jednobarevné oblečení bez potisku, nápisů nebo pruhů. Putínky nebo květované vzory vypadají na fotografiích naopak dobře. Vynechejte prosím neonové, svítivé barvy a jasně rudou. V případě párového nebo rodinného fotografování doporučuji oblečení sladit tak, aby každý měl společnou barvu alespoň s jedním dalším členem. Ne vždy je to ale možné, příliš se výběrem netrapte. Nejdůležitější je, abyste se Vy cítili pohodlně a sami sebou, jen tak budou fotografie opravdu autentické. Pokud můžete, vezměte si několikero oblečení na převlečení. Fotografie tak budou různorodější.